27. 10. 2015
Čtyři osobnosti současné izraelské scény David Knafo, Etan Kimmel, Leor Levinger a Ada Karmi-Melamedeová se představí v listopadu v rámci přednáškového cyklu November Talks na Fakultě architektury ČVUT. V přednáškové síni Gočár v Nové budově ČVUT promluví hosté ve dnech 9., 16., 23. a 30. listopadu, vždy od 18.30 hodin.

Díky spolupráci ČVUT v Praze s nadací Sto-Stiftung získala Fakulta architektury možnost účastnit se přednáškového cyklu November Talks. Ten probíhá již 10. rokem na předních školách architektury – ve Stuttgartu, Štýrském Hradci, Miláně, Paříži a letos poprvé také v Londýně a Praze.

Cyklus zahájí 9. listopadu 2015 přednáška Davida Knafo, který je mj. autorem Izraelského pavilonu na EXPO Milano 2015. Na něj naváže 16. listopadu vystoupení Etana Kimmela a 23. listopadu Leora Levingera. Poslední přednáška 30. listopadu představí práci Ady Karmi-Melamedeové, nejvýraznější dámy izraelské architektury.

Kontaktní osoba: Kateřina Rottová